W Gdańsku rozegrała się piękna scena. Kierowca udzielił pomocy kobiecie, której uciekł tramwaj. Nagranie, które zarejestrował mężczyzna na trójmiejskim osiedlu Przeróbka, trafiło do sieci i podbiło serca internautów. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Budująca sytuacja miała miejsce 25 lutego bieżącego roku. Dopiero teraz zrobiło się jednak o niej głośno, gdyż kanał STOP CHAM otrzymał nagranie wideo od kierowcy. Mężczyzna jechał samochodem i zauważył, że nieznajomej kobiecie uciekł tramwaj.Kierowca, widząc sytuację, postanowił pomóc pasażerce. Mężczyzna zatrzymał się samochodem obok kobiety i zaproponował jej podwózkę do następnego przystanku. Jednocześnie zagwarantował, że uda mu się dogonić tramwaj, aby mogła do niego wsiąść. Zdziwiona kobieta skorzystała z uprzejmości gdańszczanina. Pomysłodawcy udało się zrealizować plan, dzięki czemu pasażerka wsiadła do tramwaju.

Zachowanie kierowcy zostało docenione przez internautów. Pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy skierowanych w kierunku mężczyzny. Jego gest dobroci spowodował, że niektórzy nazwali go bohaterem.

Aż miło na sercu się robi, że są jeszcze takie osoby. Pozdrawiam ciepło i udanego weekendu wszystkim – napisała komentująca.

Kierowca szef totalny, od razu dzień lepszy jak się widzi takich ludzi – zauważył internauta.

To może Cię zainteresować:  Telefon do Radia Maryja. Wulgarne słowa poszły na żywo!