Przeszło rok temu zmarł Krzysztof Krawczyk. Ten wybitny artysta spoczął na cmentarzu w Grotnikach. Jak obecnie wygląda jego nagrobek? Wzruszające zdjęcia zostały właśnie opublikowane przez Andrzeja Kosmalę, menedżera i przyjaciela muzyka. Ten widok świadczy o jednym – Krawczyk nie został zapomniany przez bliskich i fanów.

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku. Spoczął na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. O grób artysty troszczy się m.in. jego żona Ewa Krawczyk.Kobieta dba o to, by zawsze znajdowały się tam kwiaty i znicze. Grób artysty odwiedzają również jego przyjaciele.

Ostatnio na cmentarzu pojawił się Andrzej Kosmala. Razem z Ewą Krawczyk zabrał się za porządki.

Tak teraz wygląda grób Krawczyka

Kosmala pokazał kilka zdjęć grobu Krawczyka. Dzięki temu możemy się dowiedzieć, jak obecnie on wygląda.

Dziś u Krzysztofa w Grotnikach z Ewą, Kasia szwagrem Maciejem i szwagierką Ewą. Modlitwa, rozmowa z Krzysztofem i porządki po prostu. Pozdrawiamy też poznanych fanów Krzysztofa, którzy odwiedzają jego grób często z daleka – napisał Andrzej Kosmala w niedzielnym poście.

Jak wynika ze zdjęć, grób jest bardzo zadbany. Widać, że jest regularnie odwiedzany. Świadczą o tym liczne znicze i kwiaty. Rodzina, przyjaciele i fani nie zapomnieli o legendzie polskiej muzyki.

Przypomnijmy, że ten nagrobek powstał pół roku po śmierci Krawczyka. Ewa Krawczyk mówiła „Super Expressowi”, że jest zadowolona z końcowych efektów.

Jestem bardzo zadowolona z pomnika, ponieważ ulubionymi naszymi kolorami były zieleń – symbol nadziei, natury, a czerwony – miłości, miłości do mnie i miłości do Boga. Krzyż z koroną cierniową to największy symbol wiary – zaznaczyła.

To może Cię zainteresować:  Mąż zawsze nalegał, aby kochali się w prezerwatywie. Wstydził się powiedzieć jej prawdę...