Krzysztof Jackowski podzielił się z Polakami najnowszą wizją przyszłości. Znany wizjoner nie ma dobrych wieści. Jackowski prognozuje, że czeka nas pogłębienie kryzysu gospodarczego, co przełoży się na zubożenie Polaków.

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści do Polaków. Zdaniem popularnego wizjonera, czekająca nas przyszłość nie będzie kolorowa. Jak twierdzi, czeka nas zubożenie społeczeństwa. – Będzie to szło szybko, konkretnie i cyklicznie, a my nie będziemy się z tego powodu buntować – powiedział Jackowski w swojej audycji na YouTube.

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. To powód do zmartwień

Jasnowidz z Człuchowa prognozuje, że Polacy nie będą przymierać głodem.

Po pierwsze to zubożenie będzie miało swoje wytłumaczenie w postaci dwuletniej zarazy – powiedział Jackowski.

Jackowski przewiduje upadek dotychczasowej ekonomii, co nazywa „wyczyszczeniem wszystkiego”. Jego zdaniem, do coraz gorszej sytuacji przyczyniać się będą rządzący poprzez „wdrażanie kryzysu”.

Jesteśmy w drugim etapie, tego, co ma trwać 3,5 roku. Mam nadzieję, że ten plan runie i zaczniemy odzyskiwać normalność z 2019 roku, ale na razie tkwimy w tym po uszy i nie jest nam do śmiechu – powiedział Jackowski.

Jasnowidz miał też przerażającą wizję, w której widział „płonące budynki”. – Płoną budynki, powstanie nocne. To powstanie zdarzy się nocą, ale to nie będzie powstanie blisko nas – wyjaśnił swoją prognozę.

Wróżbita prognozuje też pogłębiający się kryzys gospodarczy w Polsce, który uderzy ze zdwojoną siłą tego lata. Jackowski uważa, że rząd będzie się „gimnastykował”, aby obronić sytuację pod względem wizerunkowym. Może to się jednak nie udać.

To może Cię zainteresować:  2 lata więzienia dla żon, które odmawiają współżycia.

 Sierpień będzie miał symptomy znacznego pogorszenia, o wiele mniejszego panowania nad tym kryzysem – podsumował.