Kim Decker jest 20-letnią modelką, która może pochwalić się bogatym portfolio. Niewiele osób jednak wie, że w przeszłości została bardzo zraniona, a chłopak rzucił ją przez internet, ponieważ stwierdził, że może być „z kimś bardziej atrakcyjnym”.

Kim Decker ma zaledwie 20 lat, ale może się już pochwalić wieloma współpracami i bogatym portfolio. Piękna modelka zdradziła w mediach społecznościowych, że przed laty nie była uważana za ładną i atrakcyjną, a jej chłopak zerwał z nią właśnie z tego powodu.

„Wiem, że mogę znaleźć kogoś ładniejszego”

Modelka wzięła udział w popularnym na TikTou wyzwaniu, które polega na pokazaniu zdjęć z przeszłości. Chodzi o to, aby inni zobaczyli, jak można zmienić się przez lata.

Oprócz zdjęć modelka udostępniła też fragment starej rozmowy ze swoim byłym chłopakiem. Wynika z niego, że para zerwała ze sobą kontakty, ponieważ Kim nie była „wystarczająco atrakcyjna”. „Wiem, że mogę znaleźć kogoś ładniejszego” – napisał chłopak.

Filmik obejrzano ponad 700 tys. razy. To właśnie po tym nieprzyjemnym zerwaniu Kim przeszła niesamowitą metamorfozę i zaczęła pracować jako modelka.

Pod filmikiem pojawiły się dziesiątki komentarzy od użytkowników z całego świata. Większość osób powtarzała Kim, że już wcześniej była piękna, a jej chłopak po prostu nie potrafił tego dostrzec.

Taka zmiana po rozstaniu to najlepsza zemsta! Rządzisz dziewczyno

To słabe, że wtedy nie zauważał twojej urody… Nie zasługiwał na ciebie kochanie! Zawsze byłaś piękna…

Na obu zdjęciach jesteś ładna, masz świetne rysy. Ale okej, niektórzy chłopcy nie są tacy mądrzy – czytamy w komentarzach.

To może Cię zainteresować:  39-latka z półrocznym dzieckiem skoczyła z 5 piętra.