Sezon wakacyjny rozpoczęty. Wielu turystów już od kilku dni korzysta z pięknej pogody nad polskim morzem. A ile trzeba zapłacić za obiad nad morzem dla czteroosobowej rodziny w dobie rekordowej inflacji? Jeden z internautów udowadnia, że nad Bałtykiem wciąż jeszcze można zjeść nie tylko smacznie, ale i tanio. Pan Marcin pokazał paragon z Dębek.

Za nami pierwszy upalny wakacyjny weekend. Wielu turystów korzystało z pogody i odpoczywało nad polskim morzem. W sieci pojawiły się także kolejne paragony z nadmorskich lokali.

Pan Marcin opublikował paragon z centrum Dębek w woj. pomorskim. Za trzy dorsze w zestawie oraz schabowego i jedną zupę mężczyzna zapłacił 125 zł.

Jak widzimy na paragonie jedno danie dnia (dorsz w zestawie) kosztowało 28 zł, schabowy z kolei 27 zł. Za zupę pomidorową z makaronem pan Marcin zapłacił 8 zł. Turysta zamówił dania na wynos, opakowania zostały doliczone do rachunku.

„Paragon grozy” z centrum Dębek. 3 dorsze i schabowy z dodatkami, zupami i opakowaniami na wynos 125 zł – napisał pod zdjęciem paragonu pan Marcin.

Choć autor postu pisze o „paragonie grozy” jest to raczej żart, bo w komentarzach zgadza się z tym, co piszą internauci.

W komentarzach pod wpisem jeden z internautów stwierdził, że to bardzo dobra cena jak na obiad dla 4 osób. „Czyli 4 drugie dania + zupa za 125 zł? Bardzo przyzwoita cena, okazja wręcz” – czytamy w komentarzach. „Też tak myślę” – odpowiedział autor wpisu.

#pokażparagon. Od jakiegoś czasu publikujemy tzw. „paragony grozy i łagodności” z różnych turystycznych kurortów w całej Polsce i nie tylko. Dzięki temu nasi czytelnicy mogą lepiej przygotować się do planowania budżetu swojego wyjazdu.

To może Cię zainteresować:  Zaginięcie Iwony Wieczorek. Ustalenia "których nikt się nie spodziewał"