Magda Ziomek to gwiazda telewizyjna, która jednak robi karierę nie w ojczystym kraju, lecz w Australii. Zgłosiła się do popularnego reality show, jednak kiedy przyszło do powiedzenia kilku słów o sobie, powiedziała, że jest… Latynoską. Szybko ją zdemaskowano.

Według ustaleń portalu Plotek Magda Ziomek ma 28 lat i jest nie tylko gwiazdą telewizyjną, lecz również modelką. Nie wzięła udziału w „Below deck down under” wyłącznie ze względów finansowych czy dla sławy, lecz także, by realizować swoją pasję żeglarską. Uczestnicy reality show będą podróżować właśnie na luksusowym jachcie.

Polka w australijskim reality show. Twierdziła, że jest Latynoską

W ojczyźnie o Magdzie Ziomek zrobiło się głośno nie tylko ze względu na jej osiągnięcia za granicą, lecz także… nietypową wpadkę. Kiedy przyszło do przedstawiania się, rezolutna uczestniczka oświadczyła z dumą, że jest Latynoską.

Lubię tańczyć, jestem Latynoską. Po prostu chcę się dobrze bawić – deklarowała Magda Ziomek w programie „Below deck down under”.

Jednak kłamstwo uczestniczki szybko wyszło na jaw. Powód? Producentka programu świetnie zdawała sobie sprawę, skąd pochodzi Magda Ziomek i słysząc o jej rzekomym latynoskim pochodzeniu, natychmiast zareagowała.

Jesteś Latynoską? – drążyła producentka „Below deck down under”.

Magda Ziomek wyraźnie się zmieszała i przyznała, że w rzeczywistości jest Polką. Uczestniczka próbowała wybrnąć z wpadki, tłumacząc się, że mimo pochodzenia z Europy tak naprawdę czuje się Latynoską… wewnętrznie.

Nie, ale czuję się Latynoską. To jest głęboko we mnie. Czuję, że jestem bardziej Latynoską niż Polką – przekonywała Magda Ziomek w „Below deck down under”.

Zachowanie Magdy Ziomek odbiło się szerokim echem nie tylko w australijskich i polskich, lecz także światowych mediach. „Latynoska” stała się obiektem niewybrednych żartów. Wiele osób m.in. śmiało się, że 28-latka wyraźnie wstydzi się swojego pochodzenia.

Oświadczyła, że jest Polką dokładnie tak, jak ja się witam w pracy w poniedziałkowy ranek – kpił jeden z użytkowników Twittera, komentujący fragment „Below deck down under” z wpadką Ziomek.

To może Cię zainteresować:  Kabareciarze z Neo-Nówki przyznają: "Polsat nie do końca był świadomy"