Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny poszukują kobiet, które dokonały kradzieży pieniędzy z prywatnej posesji. Policjanci opublikowali w sieci wizerunki poszukiwanych, których wizerunek utrwaliły kamery monitoringu.

27 lipca na terenie jednej z posesji w miejscowości Nowa Wieś Wielka doszło do skandalicznej sytuacji. Dwie kobiety pod nieuwagę pokrzywdzonej ukradły jej pieniądze. Kiedy ta zorientowała się, że została okradziona, było już za późno na zatrzymanie złodziejek na gorącym uczynku.Nie wiadomo jak dużą kwotę pieniędzy ukradły kobiety. Informacja nie została przekazana opinii publicznej. Sprawą kradzieży zajęła się policja, która stara się odnaleźć złodziejki. Niestety o poszukiwanych nic nie wiadomo. Ważnym tropem przekazanym przez pokrzywdzoną może być fakt, że sprawczynie przyjechały na teren jej posesji mercedesem.

Poszukiwania kobiet przyspieszyły 8 sierpnia. To właśnie tego dnia policja zdecydowała się na rozpowszechnienie wizerunku złodziejek. Niewątpliwie może to przyspieszyć proces ich zatrzymania. Funkcjonariusze mają nadzieję, że uda się zlokalizować poszukiwane. Na zdjęciu widać, że są to osoby powyżej 50 roku życia. Obie nosiły długie do ziemi spódnice. Jedna z nich miała na twarzy okulary przeciwsłoneczne. Złodziejki były do siebie podobne ze względu na śniady odcień skóry oraz czarne włosy.

Policja prosi o pomoc

Policja nie zna danych osobowych poszukiwanych kobiet. W tym celu prowadzone są poszukiwania. Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt. Kontaktować można się osobiście z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny przy ulicy Ogrody 19a lub telefonicznie całodobowo (dyżurny) 47 751-15-59 oraz 112, powołując się na znak sprawy L.dz. V Kr 2176.

To może Cię zainteresować:  Cała Polska nuciła ich hit. Zaskakuje, czym się dziś zajmują