Wielu mamom brakuje zaufania do opiekunek, przedszkolanek czy nauczycielek w szkołach. Twierdzą, że tylko same mogą odpowiednio sprawować opiekę, kształtując charakter i podnosząc umiejętności swoich pociech. Nic bardziej mylnego. Często zostawienie pola ekspertkom jest bardzo dobrą decyzją. Pewna użytkowniczka TikToka z ukrycia nagrała córkę podczas wspólnej zabawy z nianią. Gdy usłyszała, co działo się w pomieszczeniu, oniemiała. Krótki film podbija media społecznościowe.

Autorką zamieszczonego poniżej wyjątkowego nagrania jest 46-letnia tiktokerka ze stanu Massachusetts w USA. Kobieta była akurat w domu, gdy jej kilkuletnim dzieckiem zajmowała się opiekunka. Niania nie miała pojęcia, że ktokolwiek poza nią i dziewczynką jest w pobliżu. W pewnym momencie mama usłyszała coś zaskakującego. Szybko chwyciła za telefon i nagrała film, który błyskawicznie stał się hitem sieci.Co działo się w pomieszczeniu? Jak widzimy w krótkim materiale z TikToka, zaledwie 18-letnia niania, obdarzona niewątpliwie wspaniałym talentem wokalnym, zaczęła donośnie śpiewać piosenkę z jednej ze znanych produkcji Disneya.

Mama kilkuletniej dziewczynki opublikowała film w sieci za zgodą młodej opiekunki. Pewnie nie była dumna z tego, że po kryjomu nagrała nianię podczas pracy. Niewykluczone jednak, że w ten sposób uchyliła jej drzwi do wielkiej kariery.

@nickiunplugged @delaneyreneemusic so happy you’re in our world 🧜‍♀️ #disney #singer #mom #babysitter #thevoice ♬ original sound – Nicki Marie

Próbuję zachęcić ją, by bardziej eksponowała swój piękny głos. Ale zniechęca ją sposób, w jaki wygląda na filmach. Wszystko, co ja widzę, to czyste piękno. I tak samo moje dzieci. Okażmy jej nieco miłości, by mogła więcej dla nas śpiewać – napisała autorka nagrania.

Co sądzicie o śpiewie opiekunki? Czy uważacie, że nagranie jej z ukrycia było na miejscu? Czekamy na Wasze opinie w sekcji komentarzy pod artykułem.

To może Cię zainteresować:  Afera o zdjęcie z dożynek. Taki fartuszek założyła jedna z gospodyń