15-letnia Viki Gabor odkąd tylko pojawiła się w rodzimym show-biznesie wzbudzała olbrzymie kontrowersje. Wraz ze wzrostem popularności jednak coraz częściej mówi się o wizerunku młodziutkiej wokalistki, niż o sukcesach zawodowych. Nastolatka postawiła bowiem na mocny makijaż i eksperymenty z fryzurą, które wzbudzają coraz większe zainteresowanie fanów i mediów. Tak było i tym razem. Fanom na widok nowej metamorfozy Viki na usta ciśnie się jedno. – Nie poznałem cię – piszą.

Viki Gabor ma dopiero 15 lat, a już zdążyła nieźle namieszać w polskim show-biznesie. Dziewczynka od początku zachwycała talentem, co tylko potwierdziła wygrywając Eurowizję Junior.Od tamtej pory pięła się po szczeblach kariery coraz wyżej i wyżej, aż w końcu zmieniła tor. Z uroczej dziewczynki z anielskim głosem stała się nie mniej utalentowaną odważną nastolatką. Śmiałe ubrania, spora ilość makijażu na ślicznej buzi, eksperymenty z piercingiem czy wreszcie z fryzurami.

Eksperymentuje z wizerunkiem

Ostatnio Viki staje się jeszcze odważniejsza i coraz częściej eksperymentuje z włosami. Nie tak dawno temu pokazała się w blond włosach stylizowanych na Barbie, co niektórych fanów przyprawiło o szybsze bicie serca, a teraz…

No właśnie. Teraz z kolei uznała, że pora na loki w stylu afro. I tutaj, również niemałe zaskoczenie – 15-latka wygląda w nich świetnie, choć jest niemal nie do poznania!

Tego samego zdania są jej fani i prawdę mówiąc, ciężko się im dziwić. Niektórzy nawet jej nie poznali. Pod filmikiem na TikToku, gdzie zaprezentowała nową fryzurkę zaroiło się od komentarzy.

@vikigaborofficial So in love with summer #zyxcba #fypシ ♬ original sound – ❦

Gdybym nie zerknęła na nazwę twórcy, to bym nie ogarnęła, że to ona – pisała jedna z fanek.

Nie poznałam cię Viki. Jaka śliczna fryzurka, proszę cię powiedz jak to robisz – wtórowała druga.

Co jest, nie poznałam cię przez chwile – dodała trzecia.

To może Cię zainteresować:  Brat Maryli Rodowicz błaga o pomoc. Potrzebne duże pieniądze