Leia Parker, znana na Instagramie jako „Jodie Juggs”, jest właścicielką największych (sztucznych) piersi w Wielkiej Brytanii. Kobieta, która musiała spędzić niedawno dziesięć godzin w samolocie z Los Angeles do Londynu, podczas lotu spotkała się ze „straszną sytuacją”. Co takiego się stało?

Leia Parker to modelka, influencerka i tancerka erotyczna, najbardziej znana z posiadania „największych piersi w Wielkiej Brytanii” o rozmiarze 32T. Choć na Instagramie ma zaledwie siedem tysięcy obserwatorów, chętnie dzieli się publicznie z internautami każdą historią ze swojego życia. Ostatnią – z podróży z LA do Londynu.Leia Parker o sytuacji w samolocie

Leia Parker musiała spędzić ostatnio dziesięć godzin w samolocie z Los Angeles do Londynu. Jak poinformowała, standardowo wykupiła miejsce w klasie ekonomicznej, ale spotkała się z pewnym problemem. Przez zbyt duże piersi ciężko było jej się zmieścić.

– Takie małe siedzenia nie są dobre dla moich piersi. Walczę przez to, by nie stawać na drodze innym pasażerom – powiedziała Leia Parker w wywiadzie dla needtoknow.online.

Modelka wyznała, że ten lot nie był dla niej łaskawy. Przez to, że nie mogła zmieścić biustu w zakupionym miejscu, pasażerowie szybko złożyli skargę do personelu.

– Jedna z pasażerek powiedziała do stewardesy, że chce, aby „ta dziewczyna i jej głupie cycki się w końcu ruszyły”. Mówiła, że ciągle napieram na jej chłopaka. Ale dla mnie po prostu nie było tam wystarczająco dużo miejsca – oznajmiła w rozmowie z portalem.

„To było naprawdę bolesne”

Ostatecznie Leia Parker musiała się przesiąść. Gdzie? Niestety, jedyne miejsce, jakie było wolne, znajdowało się w ciasnej, samolotowej kuchni. Modelka musiała spędzić tam całą podróż z Los Angeles do Londynu, a doświadczenie nazwała „bolesnym”.

To może Cię zainteresować:  Wielkie zmiany dla rencistów i emerytów. To wydarzy się 1 stycznia

Po powrocie do Londynu złożyła pismo ze skargą do linii lotniczych. Przyznała, że czeka na przeprosiny. Nie zrezygnowała jednak z podróży transportem publicznym, bo kilka dni temu zamieściła nagranie z taksówki. Chwaliła się, że taksówkarz nie może przestać na nią patrzeć.